Start Technikum

• technik informatyk
  • technik handlowiec

Technik leśnik

Jest jednym z nielicznych kierunków w Polsce. Technik leśnik zarządza, organizuje i nadzoruje prace z zakresu gospodarki leśnej. Uczniowie pracują w nowo utworzonej pracowni Systemu Informacyjnego Lasów Państwowych - SILP. Nadrzędnym narzędziem w pracy leśniczego jest rejestrator, który uczniowie wykorzystują na zajęciach lekcyjnych. Praktyka zawodowa i zajęcia praktyczne odbywają się na terenach pobliskich Nadleśnictw.

Technik elektryk

Kształcenie w zawodzie technik elektryk daje szansę na zdobycie szerokiej wiedzy i umiejętności, które pozwolą uzyskać zatrudnienie na wielu stanowiskach pracy. Technik elektryk uczestniczy w projektowaniu i konstruowaniu, produkcji, montażu, eksploatacji, naprawach i utrzymywaniu w ruchu aparatury, maszyn i urządzeń elektrycznych. Zajmuje się również pracami i badaniami o charakterze elektrotechnicznym. Posiadamy dobrze wyposażoną pracownię do przeprowadzenia egzaminów zawodowych. W naszej szkole istnieje możliwość zdobycia uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1 kV.

Technik informatyk

Zadania zawodowe technika informatyka obejmują m. in. projektowanie i administrowanie stron WWW, programowanie komputerów oraz projektowanie, zakładanie i nadzorowanie baz danych. Ponadto uczeń nabędzie umiejętność składania i konfigurowania sprzętu komputerowego. Technik informatyk znajduje zatrudnienie w każdej firmie posiadającej własną sieć komputerową.

Technik handlowiec

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, operatywną, posiadasz zdolności negocjacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów będziesz doskonałym handlowcem. Jednak, aby wykonywać tę pracę niezbędne są kwalifikacje zawodowe, które zdobędziesz w naszej szkole. Nauczymy Cię również biegłego posługiwania się językiem obcym zawodowym, obsługi programów komputerowych, które bez wątpienia wykorzystasz w przyszłej pracy zawodowej.

Szkoła posiada Certyfikat Jakości

5 Sierpnia 2015
Cyriak, Emil, Karolin, Maria, Nonna,
Oswald, Oswalda, Stanisława

Do końca roku zostało 149 dni.
Zodiak: Lew
mod_vvisit_counterAll days522806

Aktualnie: gości 42 połączonych
Your IP: 107.20.59.213
 ,
Today: Sie 05, 2015
Visitors Counter

wyprawa23.JPG

Nasi partnerzy:

partnerzy.jpg

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting domain name park Valid XHTML and CSS.