Start Technikum

• technik informatyk
  • technik handlowiec

Technik leśnik

Jest jednym z nielicznych kierunków w Polsce. Technik leśnik zarządza, organizuje i nadzoruje prace z zakresu gospodarki leśnej. Uczniowie pracują w nowo utworzonej pracowni Systemu Informacyjnego Lasów Państwowych - SILP. Nadrzędnym narzędziem w pracy leśniczego jest rejestrator, który uczniowie wykorzystują na zajęciach lekcyjnych. Praktyka zawodowa i zajęcia praktyczne odbywają się na terenach pobliskich Nadleśnictw.

Technik elektryk

Kształcenie w zawodzie technik elektryk daje szansę na zdobycie szerokiej wiedzy i umiejętności, które pozwolą uzyskać zatrudnienie na wielu stanowiskach pracy. Technik elektryk uczestniczy w projektowaniu i konstruowaniu, produkcji, montażu, eksploatacji, naprawach i utrzymywaniu w ruchu aparatury, maszyn i urządzeń elektrycznych. Zajmuje się również pracami i badaniami o charakterze elektrotechnicznym. Posiadamy dobrze wyposażoną pracownię do przeprowadzenia egzaminów zawodowych. W naszej szkole istnieje możliwość zdobycia uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1 kV.

Technik informatyk

Zadania zawodowe technika informatyka obejmują m. in. projektowanie i administrowanie stron WWW, programowanie komputerów oraz projektowanie, zakładanie i nadzorowanie baz danych. Ponadto uczeń nabędzie umiejętność składania i konfigurowania sprzętu komputerowego. Technik informatyk znajduje zatrudnienie w każdej firmie posiadającej własną sieć komputerową.

Technik handlowiec

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, operatywną, posiadasz zdolności negocjacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów będziesz doskonałym handlowcem. Jednak, aby wykonywać tę pracę niezbędne są kwalifikacje zawodowe, które zdobędziesz w naszej szkole. Nauczymy Cię również biegłego posługiwania się językiem obcym zawodowym, obsługi programów komputerowych, które bez wątpienia wykorzystasz w przyszłej pracy zawodowej.

Szkoła posiada Certyfikat Jakości

27 Kwietnia 2015
Anastazy, Andrzej, Bożebor, Kanizjusz,
Martyn, Piotr, Teofil, Zyta

Do końca roku zostało 249 dni.
Zodiak: Byk
mod_vvisit_counterAll days434313

Aktualnie: gości 4 połączonych
Your IP: 54.204.92.234
 ,
Today: Kwi 27, 2015
Visitors Counter

wyprawa15.JPG

Nasi partnerzy:

partnerzy.jpg

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting domain name park Valid XHTML and CSS.